Membres

Mireia Alba Ferré – malba@uda.ad

  • Llicenciada en Comunicació Audiovisual
  • Diplomada en Ciències de l’Educació
  • Formadora de professorat del Departament d’Ensenyament de la Generalitat de Catalunya
  • Formadora de professorat del Ministeri d’Educació i Ensenyament Superior (Govern d’Andorra)
  • Coordinadora del Projecte “AV ROBOTS: Robòtica Educativa i Pensament Computacional a l’Escola Mn Albert Vives”

Vicent Blasco Ferrónvblasco@uda.ad

  • Llicenciat en informàtica
  • Professor ordinari a la Universitat d’Andorra
  • Postgrau en iniciació a la Recerca
  • Professor col·laborador en el Màster online de turisme cultural

Aleix Dorca Josa – adorca@uda.ad – orcid

  • Doctor en l’àmbit de la Biometria i la Seguretat informàtica
  • Màster en Programari Lliure
  • Màster en Seguretat informàtica
  • Llicenciat en Informàtica
  • Diplomat en Telecomunicacions
  • Contacte: @aleixdorca, Google Scholar, ResearchGate

Florenci Pla Altisentfpla@uda.ad

  • Llicenciatura en ciències químiques

Miquel Viladrich Gimenezmviladrich@uda.ad

  • Llicenciat en Informàtica
  • Diplomat en Informàtica de gestió
  • Tècnic Superior Informàtica Industrial
  • Tècnic Superior Electrònica

Cristina Yáñez de Aldecoacyanez@uda.ad – orcid